Yıldönümünde Söylenecek Güzel Sözler

Yıldönümünde Söylenecek Güzel Sözler

Yıldönümü yıllar geçse de ilk günkü aşklarını koruyan sevgililerin, eşlerin kutladığı anlamlı bir gündür. Eşler sevdikleri ile mutluluklarını bu anlamlı günde tazelemektedir. Hayatlarının birleştiği günü, hikayelerinin başladığı günü bu özel günde birbirlerine güzel sevgi sözcükleri söyleyerek birbirlerini mutlu ederler. Özelikle bu özel günde yemeğe çıkarak, birbirlerinin gözlerinin içine bakarak birbirlerine olan sevgilerini, bu zamana kadar geçen o güzel anılarını dile getirerek o günü güzel sözlerle taçlandırırlar. Sadece yıldönümü için değil her gün insan sevdiği kişilere güzel sözler, onu mutlu edecek kelimeleri dile getirmelidir. Yıldönümü insanların o güzel hikayesinin başladığı günün taçlanmasıdır sadece ve sevgililer o günde bir kez daha aşklarını dile getirir. Erkeklerin çiçekler ya da hediyeler verdiğinde ağızlarından çıkan “iyiki varsın kadınım” demeleri karşısındaki kadını oldukça etkiler ve mutlu eder, insanın karşı taraftan sevildiğini, değer verdiğini görmesi, hissetmesi o anlamlı günde mutlu eder.

Yıldönümü insanların birbirlerini sevdiklerini, değer verdiklerini, saygı gördüklerini bir kez daha aşırı derecede anlam yüklü bir şekilde gösteriverir. İnsanlar bu özel gün sayesinde her gün diyemedikleri kelimeleri, sözleri bu günde birbirlerine söylerler.Sözler, kelimeler, mesajlar, hediyeler, süprizler yıldönümünün vazgeçilmezleridir ve insanların mutlu olmaları için bir vesiledir, insanların kendilerini değerli hissetiği özel gündür. Bu özel günde birbirinizden güzel sözleri kesinlikle esirgemeyin.

Yıl Dönümü Sözleri

Yaşlanıp her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem, karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla nice yıllara aşkım…

Sen o kadar farklı geldin ki bana aynı sadece geceyi görebilen birinin aniden uyandığında geceyi görebilmesi gibi.

Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz. Umarım torunlarımız olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum, yıl dönümümüz kutlu olsun

Tam 12 aydır, 365 gündür ve 52 haftadır sana sarıldığımda hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseler görmeden dudağımın üzerine kondurduğun buseyi, gülerken yanağında beliren gamzeleri… Ve sendeki her şeyi… Hayatımdan tüm bunların hiç eksik olmamasını diliyorum. İyi ki varsın…

Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın, nice yıllara…

Her an yanımda olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini göremediğime yanarım. Hep yanımda ol. Nice yıllara…

Bana yaratılmış en özel varlık seni bana, beni sana yazan Allah a şükürler olsun. İyi ki varsın, iyi ki tanıdım seni…

Güven duymak ve ne oluşa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür kelimelere sığmaz. İyi ki tanıdım seni.

Belki hep mutlu olmayacağız. Bazen gülüp bazen ağlayacağız ama hep beraber olacağız geride bıraktığımız dünlerde olduğu gibi. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Senin tek bir gülüşün alır götürür beni uzak cennetlere. Hep orada yaşamak isterim aslında seninle. Aylar öncesinde nasıl güldüysen bana öyle, Hayatımızın kalanında hep gülelim birlikte.

Seni sevmenin verdiği gücü içimde taşıyorum. Senin sevgin beni anlamlı kılıyor. Dünyanın en güzel gözlerine sonsuza kadar bakmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim.

Sana çok daha yakının, kalbinin her atışında ben varım. İçine işlemenin verdiği sevinç beni hayata bağlıyor. Yıllarımız hiç bitmesin Aşkım.

Sonsuz bir ışık oldun dünyama. Aydınlattın beni aşkınla, fikirlerinle ve varlığınla. Beni ben yapan sen oldun biricik Aşkım. Sana her şeyimi borçlu hissediyorum. Bir ömür seninle olmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun.

Canıma can katan insan; sebebim de sensin sonucum da sen. Her zaman yanımda olmanı isterim, bugün nasıl kenetlenmişse ellerimiz birbirine, bir ömür boyu kilitli kalalım birbirimize. Yıldönümümüz geldi bak yine, her ay gibi hatırlanacak ölesiye.

Bana sarıldığın zamanlar sanki yeniden doğuyorum senin aşkından. Senin aşkın beni canlı tutuyor biricik Aşkım. Hep canlı kalalım yıllarımız boyunca.

Birbirimize hala hayranlıkla bakabiliyoruz. Çocuklarımıza böyle bakalım isterim. Nice sonsuz senelere seninle birlikte biricik Aşkım.

Seni sevmekle geçecek olan Hayatım, aşkınla sar sarmala biricik Aşkım. Ben sadece seninim, dün olduğu gibi bugün de sana aitim. İlk yılımızı doldurmayı başardık, hiç bitmeyecek senelere yürüyelim.

Hep sol yanımda ol, kalbimin merkezinde ol. Zaman geçtikçe eskimesin sevgimiz, çoğalalım gelecek günlere. Bugün olduğu gibi her yıldönümünde bunu hatırlamaya devam edeceğim.

Bak işte bir yıl daha takvim yaprağından düşüverdi. Mutlu ve huzurlu bir yılı daha geride bırakıyoruz, gelecek aylar mevsimleri, mevsimler seneleri kovalayacak. Yeter ki mutlu olmaya devam edelim biricik Aşkım.

Yazılan en güzel şiir olarak kalbimde yankı bulur senin ismin. En güzel şiirim, en güzel şairim sensin benim. Hiç bitmeyecek sonsuz bir zaman istiyorum sadece.

Kelebek kadar Hayatımız olsa ne fark eder ki? Benim için seninle tanıştığım gün en mutlu günümdü. Huzur içinde olduğum o günü her gün yaşıyorum seninle. Bir yıl daha geldi geçiyor bile, kelebeğim benim en güzel Hayatımle.

Dünümde sen yoktun, ben hiç olmamıştım. Bugünümde sen varsın, ben hiç olmadığım kadar var oluyorum. Geleceğimde sen olacaksın, ben Allah’a dua ediyorum bu kuluna şimdiden cenneti verdiği için. Bir yılımız daha geçti, diğerleri de olacaktır cennet.

Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun biriciğim… Yıldönümümüz kutlu olsun.

Şu hayatımda verip verebileceğim en doğru karar, sana evet demem oldu. İyi ki o evet çıkmış dudaklarımdan senin kalbine doğru. Seni her şeyden çok seviyorum Aşkım. Mutlu yıllarımız olsun.

Gözlerimi gözlerinden çektiğim zaman karanlığın içinde buluyorum kendimi. Yaşamak sadece seninle anlam kazanıyor. Sen olduğun için güzel bütün mevsimler. Sen olduğun için güzel bütün seneler. Seninle yaşlanmaya devam etmek istiyorum, Hayatımüz ne kadar yetiyorsa artık. İyi ki benimlesin, iyi hep varsın aşkım. Nice yıldönümlerine.

Beğen  
Yazar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir