Üniversite Tebrik Sözleri

Üniversite Tebrik Sözleri

Üniversiteyi kazanan öğrencilerimizin mutlu olmaları için güzel sözler söyleriz bu güzel sözler onları daha çok okula, sınava konstantre olmalarını sağlar. Üniversiteyi kazanan gençlerin akrabaları tebrik etmeye gelirler, geldiklerinde ise güzel sözler söyleyerek karşısındakini mutlu ederler çünkü onların mutlu olmaya, motive olmaya ihtiyaçları vardır. Tebrikler, güzel sözler sayesinde gençler mutlu olup, gaza gelirler. Sadece akrabaların değil, arkadaşların da güzel sözler söyleyip arkadaşlarına destek olmaları, arkadaşının yalnız hissetmediğini, desteklendiğini düşünmesi mutluluk verir. Güzel söz her zaman insanın mutlu olmasının ilk koşullarından biridir.

Üniversiteyi kazanmaları nedeniyle uzak şehirlere gideceklerinden stres içinde olurlar ve gittikleri şehirde yalnız olduklarından dolayı desteklenmeye ihtiyaçları vardır. Ailelerin, akrabaların ve arkadaşların arayıp desteklemeleri, morel vermeleri onlara iyi gelecektir. “sen yaparsın”, “bunu başardın, bunuda yaparsın” , “biz hep seninleyiz” , “ yapamayacağın bir şey yok” gibi sözler onları mutlu edicektir ve kendilerine olan güvenleri artacaktır. Güzel söz, tatlı dilin yapamayacağı bir şey yoktur. Ne kadar mutsuz da olsak karşıdan birinin sizi övmesi, sizle ilgili güzel şeyler söylemesi sizi bir nebze de olsa gülümsetip, mutlu edecektir. Üniversitedekilerin de bunlara çok ihtiyacı vardır, başka şehir, başka bir yaşam tarzı, başka arkadaşlar, farklı bir okul hayatın bu dönemi alışmanın oldukça zor ve stresli bir dönemidir. Bu yüzden çevredekilerin sizi desteklemesi, sizle ilgilenmesi yaşadığınız bu zorlu sürecin üstesinden gelmenizde yardımcı olacaktır. Mutsuz bir an yaşadığınızda bile o güzel sözler aklınıza geldiğinde daha çok sınavlarınıza tutunacak ve başarılı olmaya çalışacaksınız.

Üniversite Tebrik Mesajları

Sen hangi üniversiteyi seçersen seç, hangi ile gidersen git biz hep senin destekçin ve arkanda sapasağlam duran ailen olacağız. Başarılarını kutladığımız gibi, her düştüğünde de seni tekrar kaldırıp, yola devam etmeni sağlayacağız. Seni çok seviyoruz.

En mutlu günün bugün… Eğlen, coş, koş ve mutluluğu hakkıyla hisset. Bugün emeklerinin karşılığını aldığın gün senin… Gelecekteki başarıların ve mutluluğun için hazır mısın? Üniversiteni tebrik ederiz.

Canım bugün kazandığın üniversite ile en güzel armağanı verdin. Dilerim bundan sonraki hayatında hep böyle güzel geçer. Bu güzel başarılarının daim olması dileği ile.

Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Kazandığın Üniversitenin hayırlı olmasını dilerim

Elde ettiğin başarının, büyük bir azim ve dirayetin sonucunda olduğunun idraki içerisindeyim. İnanıyorum ki yeni ve daha büyük başarılar için, aşamayacağın engel yoktur. Yeni Üniversiteni tebrik ediyorum.

Bugün seninle bir kez daha gurur duydum canım kızım. Başarıların bizim başarılarımız oldu. Sen bizim bir tanecik evladımızsın. Seni çok seviyoruz.

Bugün üniversiteli oluyorsa, yarın güzel bir işin olur inşallah.

İnsan yenilince tükenmez, pes edince tükenir. Sen pes etmedin ve üniversiteyi kazandın tebrikler

Bugün senin için çok özel bir gün çünkü yıllarca verdiğin emeğinin karşılığını aldın ve üniversiteli oldun. Artık bambaşka bir hayata başlamak üzeresin. Umarız yeni hayatın hayal ettiğinden de güzel olur. Seni çok seven ailen…

Eğer gelecek içi iyi bir üniersite düşünmeseydin, asla bir geleceğin olmayacaktı.. Tebrikler

Hak edilmiş başarı için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

Senin gibi mücadeleci ve başarılı bir insanın yerleştirildiğin üniversite adına tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Başarmak zordur, kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Ama sen kolaya kaçmayarak üniversite kazanmanın ne olduğunu gösterdin

Zafer, zafer benimdir, diyebilenindir. Muvaffakiyet, muvaffak olacağım diye başlayanın ve muvaffak oldum, diyebilenindir. Tebrikler..

Üniversiteden sonra güzel bir geleceği hedefleyen yapabildim hazzını yaşar. Sen bunu güzel bir üniversite kazanarak gösterdin tebrikler

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil. Üniversitede bir yolculuk ve bu yolculukta sana başarılar dilerim

Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. Sen plan yaptın ve başarıya kavuştun kutluyorum seni.

İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün, hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. Sen de bunu başardın tebriklerÜniversite sınavında başarı göstererek yüksek öğrenim hakkı kazanan kardeşlerimi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Türk milleti sizden çok şey beklemektedir. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Üniversite sınavında başarı göstererek yüksek öğrenim hakkı kazanan kardeşlerimi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Türk milleti sizden çok şey beklemektedir. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar. Bu adımı sen attın ve başardın yeni üniversiten hayırlı olsun..

Beğen  
Yazar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir