Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum kelimesi günümüzde her ne kadar çok sık kullanılsa da bu iki kelimenin hissedilmeden söylenmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Bazı insanlar maalesef bu sözü sadece söylemek için söyler olmuşlar. Her ne kadar bu söz iki kelime olarak görünse de ağırlığı onlarca paragrafdan daha ağır olan bir kelimedir. Eğer içtenlikle, tüm samimiyenizle ve kalbinizle seni seviyorum kelimesini söylediğiniz vakit duygularınızı, sevginizi, sadakatinizi anlatacak başka bir kelimeye gerek kalmıyor. İki kelimelik bu özel cümleyi içtenlikte söyleyebileceğiniz insana söylemeniz dileğiyle.

Seni Seviyorum Sözleri

Gerçek aşkta mutlu son yoktur, çünkü gerçek aşk bitmez. Seni seviyorum aşkım!

Sabah uyandığımda görmek istediğim ve iyi geceler diyerek öpmek istediğim tek kişi sensin. Seni seviyorum!

Hayatımın geri kalanını paylaşmak istediğim tek kişi sensin, seni çok seviyorum!

Kalbine de yol tarifi verebilir misin? Seni o kadar çok seviyorum ki, gözlerinde kayboldum.

Kimsenin benim yerimi almasını istemiyorum. Bunun olmasına asla izin verme, sonsuza dek benim ol.

Uykusuz gecelerimin sebebi sensin. Geceleri uzanırken düşündüğüm sensin. Ve iyi geceler demeden uyuyamamamın sebebi de sensin. Seni seviyorum aşkım!

Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri… Seni seviyorum ve asla sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Aşkın benim ilham kaynağım. Sen olmasaydın, hayatımın nasıl olabileceğini hayal bile edemezdim. Sen benim için Allah’ın bir lütfusun. Seni seviyorum.

Aşkımız, baharda çiçek açan bir gül gibi, zaman geçtikçe büyümeye devam ediyor. Seni çok seviyorum.

Tüm mutluluğum senin olsun, tüm üzüntün benim. Bütün dünya senin olsun, sadece sen benim ol. Başka kimseyle yaşlandığını hayal bile edemiyorum, seni seviyorum aşkım!

Sabah uyandığımda bakmak istediğim ilk kişi ve iyi geceler diyerek öpmek istediğim tek kişi sensin. Ellerini ilk gördüğümde onları tutamamayı hayal bile edemedim. Seni seviyorum çünkü evleneceğim adamın/kadının sen olacağını ve beni dünyanın en mutlu insanı yapacağını biliyorum.

Her zaman aklımdasın ve her zaman seni düşünüyorum. Bana doğru yavaşça gel ve elimi tut, sonra asla bırakma. Hayatımı seninle geçirmek ve senin yanında yürümek istiyorum. Seni seviyorum çünkü tek istediğim hayatım boyunca seninle olmak.

Hayatım harika çünkü benimle birliktesin, üzgün ve yorgun hissetsem bile beni mutlu ediyorsun. Gülüşün hayatımı güzelleştiriyor ve sayende tüm karanlıklar yok oluyor. Seni seviyorum çünkü aşkın beni çıldırtıyor. Hayatımın sonuna kadar seni seveceğim. Ve tüm hayatım boyunca seninle birlikte olmak istiyorum.

Gözlerine baktığımda, ikimizin birlikte yaşlanacağını ve sonsuza kadar mutlu olabileceğimizi görebiliyorum.Seni seviyorum çünkü hayatımın geri kalanını paylaşmak istediğim tek kişi sensin.

Gün boyunca aklından kaç kez geçiyorum desen, hiç geçmiyorsun derim. Korkma, seni seviyorum çünkü seni gördüm, aklıma girdin ve oradan hiç gitmedin.

Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim…

Sana ne demeliyim bilmiyorum güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

Sen sadece gel sevgili, ben seni her defasında yeniden başka bir aşkla severim…

Benim canıma kattığım, içimin ta dibine koyup oradan hiç çıkarmadığım, benim güzel gözlü, nur yüzlü sevgilim… Seni hep seveceğim.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni seviyorum…

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı…

Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzeIIikIerin başIaması gibi. Seni sevmek hayata yeniden başlamak gibi…

Sen bana gülümsedin ve ben o an yeniden doğdum. Miladım oldun, aşkım oldun, aşka inancım oldun. Seni seviyorum ve hep seveceğim.

Seninle aynı yüzyıl içinde, aynı tarihte, aynı şehirde ve aynı kalpte yaşamak ne büyük lütuf… Seni daima seveceğim sevgilim…

Beğen  
Yazar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir