İyi ki Varsın Sözleri

İyi ki Varsın Sözleri

Bizi bu hayatta en çok mutlu eden insanlara her zaman iyi ki varsın demesini bilmeliyiz. Biri size iyi geliyor, sizi mutlu ediyorsa o bu kelimeyi hakediyordur. Bu insanların yanınızda olmaması sizi feci şekilde üzüyorsa o kişiler gerçekten iyi ki varlar! Böyle söylememin sebebi siz onlara değer veriyorsanız onlarda size değer veriyor demektir. İki kişinin birbirine iyi ki varsın demesi kadar güzel bir şey var mı? Nasıl “seni çok seviyorum” , “sana çok aşığım” sözleri bu kadar kıymetliyse, “iyi ki varsın” sözüde en az onlar kadar kıymetlidir. Sevgiliye “iyi ki varsın” cümlesini kullanmak onu her defasında tekrardan hayata bağlamak gibi bişeydir aslında. Bunun sebebi ise birine değerli olduğunu hissettirmek o kişinin gerçekten değerli olarak görüldüğünü hissetmesini sağlamaktır.

İyi ki varsın sözleri de diğer aşk kelimeleri kadar etki uyandırır insanda çünkü bu sözcük öbeği de kalbe dokunur diğer sözler gibi. Hayatın anlamı daha çok artar ve yaşam enerjiniz en üst seviyelere çıkar. İyiki varsın mesajının insanda yaptığı kalp çarpıntısını bilirmisiniz? Eskiden iyi ki varsın ile biten mektuplar hep saklanırmış, yıllar geçse bile o mektubun geldiği günün üzerinden o kelime hiçbir zaman ordaki değerini yitirmez. Sevdiklerinize iyi ki varsın demekten hiçbir zaman çekinmeyin. Bu cümleyi aşağıda sizin için derlediğimiz süslü cümleler halinde söyleyebilirsiniz.

İyi ki varsın mesajları

Varlığınla var olup, her nefes alışınla hayata tutunuyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Seni tanıdığım andan beri dünyam hep daha aydınlık, çiçekler hep daha güzel kokulu ve şarkılar hep daha anlamlı. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki geldin dünyama.

Bana iyi ki demekten başka bir söz bırakmadığın için teşekkür ederim sevgilim

Senin yanında olduğum anlar sanki hayatta bir daha yaşanması mümkün olmayan anlar gibi. Öylesine tek, öylesine güzel. İyi ki varsın sevgilim.

Ben şimdilerde bir sende iyi oluyor, bir sende nefes alıyorum. Varlığın bana güç veren tek şey. Sen sevgime değer tek armağan. İyi ki varsın sevgilim.

Yıllar geçecek ve biz arkamızda kahkaha dolu anılar bırakacağız sevgilim. Birden geldin aklıma yine. Işıksız bir odada nefessiz kaldığım bir anda. Böyle bir anda birle bana iyi ki dedirttin.

Seninle geçen her anımda daha çok iyi ki diyorum. Geçen her dakika varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum iyi ki çıktın karşıma.

Varlığınla var olup, her nefes alışınla hayata tutunuyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Oysa sen benim için bir gün değil her gün özelsin. İyiki varsın.

Aklımdasın bunu sende aklından çıkarma ey yar. İyiki benimlesin, seviyorum seni.

Sen yanımdayken tüm dünyanın yükünü bir tarafa bırakıyorum ve pamuk dolu bir yatakta uykuya dalıyorum sanki. İyi ki yanımdasın sevgilim, bana güç verdiğin, tüm yükümü hafiflettiğin ve hayatı bana sevdirdiğin için…

Senden öncesine baktığımda kapkara olan tablom şimdilerde çiçeklerle dolu. Hayatıma kattığın milyonlarca renk için iyi ki diyorum. İyi ki çıktın karşıma, iyi ki bu yollar seni bana getirdi.

Seni tanıdığım andan beri dünyam hep daha aydınlık, çiçekler hep daha güzel kokulu ve şarkılar hep daha anlamlı. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki geldin dünyama.

Ne güzeldir birine iyiki varsın diyebilmek. İyiki varsın sevgilim.

Gözlerinin içinde kaybolmak ve tüm dünyayı unutmak istiyorum. Hayatım boyunca sadece senin gözlerinde yok olmak ve sesinde kendimi bulmak istiyorum. İyi ki benimsin diye çığlıklar atmak, dünyanın en mutlu insanı olduğumu herkese duyurmak istiyorum…

Ne zaman ağlasam omzunda buldum kendimi. En şen kahkahaları birlikte attık. Seninle birlikte büyümenin mükemmelliğini bilir misin? Can dostum, en güzel zamanlarım iyi ki varsın.

Senin yanında olduğum anlar sanki hayatta bir daha yaşanması mümkün olmayan anlar gibi. Öylesine tek, öylesine güzel. İyi ki varsın sevgilim.

Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyiki varsın bir tanem.

Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyiki seni tanıdım ve iyiki sen varsın.

Yaşadığım her şey için hiç keşke demeden devam ettim hayatıma. Benim hiç keşkem olmadı, hep iyi ki dedim bu hayatta ve yaşadığım en kötü an için de en iyi an için de hep aynı sevinci hissettim.

Elini tuttuğumda küçük bir çocuktum. Maceradan maceraya birlikte atladık. Her acının sonunda senin tesellilerinle büyüdüm. Her anımda bana güç verdiğin için teşekkürler arkadaşım, iyi ki varsın.

Ben şimdilerde bir sende iyi oluyor, bir sende nefes alıyorum. Varlığın bana güç veren tek şey. Sen sevgime değer tek armağan. İyi ki varsın sevgilim.

Eğer özlüyorsan birini uyusan bile geçmez onun özlemi. Ve dersin ki ne büyük özlemmiş be dostum geçmek bilmiyor ve bilmeyecek.

Yaşadığınız her an kıymetli olmalı. Bu hayatta keşkeleriniz iyi kilerinizden az olursa o zaman gerçekten kendinizi sevmiş ve kabullenmiş olursunuz. Çünkü sizi siz yapan tüm detaylar iyi kilerinizde saklı…

Eksiktim, yarım kalmıştım. Ta ki sen gelene kadar. Senden sonra bütün olmak nasılmış onu öğrendim. İyi ki geldin sevgilim, iyi ki beni buldun. Her günümde her anımda iyi ki varsın.

Her sözünde kendimi bulmak, gözlerinin her ışıltısında kendimi görmek istiyorum. İyi ki benimsin diyebilmenin hazzını her söylediğimde defalarca yaşamak istiyorum.

Baktığım sen gördüğüm sen istediğim sen sevdiğim sensin. Ey hayalimin sevdası düşlerimin yari seni çok ama çok sevmekteyim bunu unutma iyiki varsın bir tanem.

Öyle bir haldeyim ki şu an kimseye anlatma şansım yok, ama sende anlamazsın biliyorum. Çünkü ben bile anlamıyorken seni severken sensiz kalmayı sen nasıl anlayasın. O yüzden bana kızma ve sev beni. İyiki varsın bir tanem.

Hayatınız boyunca ne yaparsanız yapın asla pişman olmayın. Bir şey için üzülmek ve keşke demek, o anıyı yok saymak demektir. Oysaki keşke yerine iyi ki derseniz o anının sizin hayatınızı nasıl güzelleştirdiğini fark edersiniz…

Sen varken hiçbir yük ağır gelmiyor bana. Sanki sihirli bir değneğin var ve elimi her tuttuğunda sihir yüreğime işliyor. Senden aldığım güçle varlığına şükrediyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Belki bir gün her şey, herkes gider. Ama biz kalırız birbirimize. Sevmeyi öğrendiğimiz gibi, yıllara meydan okumayı da öğreniriz. Geriye dönüp baktığımızda dudaklarımızdan iyi ki kelimesi dökülür.

Artık rest çektim rüyalara ve küstüm gece uykusuna. Tüm insanlar en derin uykulardayken ben sana dalıyorum ve seni özleminde kayboluyorum yarim. Herkes uykuya doyamazken ben sana doyamıyorum yarim. İyiki varsın bir tanem.

Güzel bir şarkı dinlerken nasıl da kıpır kıpır oluyor içiniz değil mi? Ya da güzel bir manzara karşısında nasıl da iyi hissediyorsunuz kendinizi? İşte hayat bu kadar güzel ve iyi kilerle dolu…

Beğen  
Yazar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir