Anne Adaylarına Söylenecek Sözler

Anne Adaylarına Söylenecek Sözler

Bir evlat doğurmak dünyanın en kutsal şeylerinden biridir. Bir bayanın anne olmaya ilk adımlarını attığı zamanlarda mutlaka güzel sözler eşliğinde kutlanmaya ihtiyacı olabiliyor. Bu sebeple anne adaylarına birkaç cümle ile kutlama niteliğinde birkaç güzel söz söyleyerek onların mutluluklarına ortak olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu sayede aynı şekilde sizde mutlu olabilirsiniz. İnsanların mutluluğunu paylaşmak kadar güzel bir şey olduğunu sanmıyorum. İnsanların mutluluğunu güzel sözlerle paylaşmak ayrıca güzeldir. Yeni doğum yapan ve ilk defa anne olan bir bayan fazlasıyla tebrik edilmeye ihtiyaç duyar. Bunun sebebi ise anneliğin kolay olmaması ve onu buna cesaretlendirecek sözlere ihtiyaç duymasıdır. İnsanlar çoğu durumda cesaretlendirilmek adına birçok cümle duymak istiyor.

Çevresinden gelecek bir tebrik mesajı onun tüm annelik duygularını “Anne olmak ne kadar güzelmiş!” gibi bir cümleye sığdırarak gelecekte ona fazlasıyla destek olacaktır. Çevrede bulunan insanların ağzından çıkan her iyi veya kötü söz, paralel olarak insan hayatını etkilemektedir. Kötü bir söz söylediğinizde karşıda bulunan insanın morali düşer, iyi bir söz söylendiğinde ise fazlasıyla motive olur. Anne adayları için söylenen güzel sözlerde aynı şekilde onların anneliğe daha fazla motive olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple çevrenizde bulunan anne adaylarına söylemeniz için birçok güzel sözleri sizin için derledik. Buradan beğendiğiniz güzel sözleri seçerek onlara yollayabilir aynı şekilde mutluluklarına ortak olabilirsiniz. İnsanların mutluluğu çoğu zaman sizin ellerinizde olabilir.

Anne Adayları İçin Anlamlı Sözler

”Dünyanın en tatlı bebeği, yeni yaşama merhaba! Sağlık ve başarı dolu bir hayat senin olsun.”

”İçinde büyüyen; minicik eller, minicik ayaklar ve minicik bir kalp var. Tebrik ediyorum canım.”

”Canım seni ve eşini çok çok tebrik ediyorum. Miniğinizi hayırlısıyla kucağınıza almanızı diliyorum.”

”Tebrikler! Allah hayırlı evlatlardan, salih kullardan eylesin! Allah analı-babalı büyümeyi nasip etsin.”

”Tebrik ediyorum canım. Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah. Darısı diğer isteyen herkesin başına.”

”Kıymetli arkadaşım, uzun zamandır duymayı heyecanla beklediğimiz haberi bizlere nihayet verdin. Allah tamamını erdirsin.”

”Çok heyecanlıyım, baba olmanın böylesine mutluluk ve eşsiz bir duygu olabileceğini düşünmemiştim. İyiki varsın karıcım.”

”Dünyanın en özel duygularından biri olan “BABA”lık duygusunun mutluluğunu tüm hayatın boyunca yaşaman dileğiyle..”

”Dokuz ay içeride yatacak ve bir ömür dışarıda yanınızda yatacak olan bebeğinizi kocaman öpücüklere boğuyorum. Mutluluğunuz daim olsun.”

”Yeni bir aile ferdi daha aramıza katılmak için gün sayıyor. Eşine, sana ve doğacak bebeğine sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum canım. Tebrik ederim.”

”Eşsiz gözlerini hayata açan güzel melek, dilerim hayatta her şey minik yüreğinin istediği gibi olur ve seni kötülüklerden uzak bir yaşam bekler.”

”Minicik ellerinin hayatınıza renk katması, sıcacık gülüşünün hayatınızı ısıtması ve en önemlisi ilk adımını atacağı günün heyecanı evliliğinize can katsın diyorum. Tebrik ederim.”

”İki kişi adım attığınız bu yolun bütün zahmetlerine katlanıp, artık üç kişi olarak devam edeceğiniz hayatınızda size ve yeni doğacak bebeğinize ömür boyu mutluluklar diliyorum.”

”Gün nasıl doğuyorsa her sabah, evladınız da doğsun defalarca günden güne sağlıkla. Büyüyüp görülecek bir dünya var önünde, ailesi yanında oldukça büyüyecektir sevgiyle. Allah sağlıklı uzunca ömürler versin.”

”Tebrikler canım, Allah sağlıklı eli ayağı düzgün bir evlat nasip etsin. Rahat bir hamilelik ve rahat bir doğum nasip etsin inşallah. Allah tüm isteyenlere nasip etsin.”

”Dünyanın en güzel duygusudur bir can dünyaya getirmek ve o canı sevgiyle büyüterek geleceğine yetiştirmek. Anne ve baba olmanın verdiği heyecanı biliyorum, sizin bu kıymetli heyecanınızı paylaşıyorum dostlarım. www.incesoz.com Sizi tebrik ederim!”

”Bebek sahibi olmanın en güzel yanı nedir bilir misin? Onun minik ellerinin senin büyük ellerine sığması. Yüzünde göreceğin gülücükler. İlk kelimesini söylerken buna şahit olmak ve daha birçok şey. Bu özel anlara şahit olabilmeniz için dualarım sizinle dostlarım.”

Eşim Benzerim Yoktu Benim. Eşimi buldum! Benzerimi Bekliyorum…

Onu beklemek; heyecan, mutluluk, merak, sabırsızlık, özlem…

İçimde büyüyen; minicik eller, minicik ayaklar, ve minicik bir KALP var.

Anne olmak… Onunla birlikte yeniden çocuk olmaktır…

Dünyanın en güzel bekleyişidir, onu beklemek…

Hayat eşimle değişti kızımla güzelleşti.

Anne olmak, o minik ellerin, minik ayakların her bir kıvrımını ezberlemek demektir.

Anne olmak, yumuşacık bir kalple, her sıkıntıya dağ gibi durmaktır.

”…… bebek ile sağlıklı mutlu nice güzel yıllar dilerim.”

”Tebrikler canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.”

”Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.”

”Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.”

”….. ailesinin yeni bireyine hoş geldin der uzun ömürler dilerim.”

Beğen  
Yazar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir